Alarm E+M spol s r.o.

Bezpečnostní systémy, kompletní elektroinstalace

Alarm E+M Vás chrání, s námi máte klidné spaní

Kamerové systémyAplikace

Provádíme návrhy a montáže kamerových systémů pro komerční a soukromé potřeby. Venkovní kamery pro kontrolu a střežení, kamery s nočním viděním, vnitřní kamery, popřípadě skryté kamery pro kontrolu a bezpečnost. Zajišťujeme záznam pomocí počítačové sestavy, nebo samostatného digitálního záznamového zařízení. Ze záznamu je k dispozici historie všech kamer. Dle přání a nároků uživatele provádíme zdarma nabídku a cenovou kalkulaci.

DVR systémy - podsekce

Chete mít zabezpečené prostory pod dohledem z kteréhokoli místa? Chcete se podívat, co se v prostorách děje v době Vaší nepřítomnosti? Připravili jsme pro Vás řešení takového zabezpečení včetně ukázky prostřednictvím DVR Digitální videorekordéru.

Jednou z možností zabezpečení prostor je zapojení kamerového systému přímo řízeného prostřednictvím PC. Vizualizace kamerami zabezpečených prostor a řízení je umožněna z kteréhokoli místa přes internet. Systém umožňuje napojení až 256 kamer včetně záznamu zvuku. Po vyvolání alarmu dojde automaticky k záznamu obrazu a zvuku a Vy se můžete z odkudkoli prostřednictvím sítě internet podívat, co se v prostorách děje. Ukázku systému jsme pro Vás připravili zde. S dalšími funkcemi systému se můžete seznámit zde.

Funkce Popis
Napojení kamer 16 vstupů
Zvukový záznam Ano, komunikace s DVR NET
Monitorování Vícenasobné monitorování – příslušenství pro zobrazení 1,4,6,9,10, nebo 16 dílčích poliček monitorů na jedné obrazovce
Funkce kamer PAN/TILT/ZOOM/FOKUS i prostřednictvím vzdáleného přístupu, tyto funkce umožňují např. pohyb kamer do různých směrů (telemetrie), detekci pohybu v celém záběru kamery nebo ve vybraném prostoru.
Plánované nahrávání Může být naplánováno nahrávání v určitém časovém úseku, dnu, týdnu, dále prostřednictvím zabudovaného detektoru pohybu, alarmových vstupů apod.
Detekce pohybu a senzorová detekce Obrázky mohou být nahrávány pouze při detekci pohybu, čímž jsou vyloučená zbytečná data, tím je ušetřen paměťový prostor
Plánované nahrávání a zálohování Umožněn je plánovaný záznam včetně zálohování na různé nosiče dat (DAT, CD, nebo DVD)
Rychlé vyhledávání, grafický kalendář Možnost výběru dle zadaných kriterií (např. čas. úsek - využit je možné v případě kdy známe časové období změny v zabezpečeném prostoru). Umožněno je zmrazení a tisk obrázků.
Síťová podpora Zabezpečený přenos prostřednictvím protokolu TCP/IP, pomocí ní je umožněna kontrola, vyhledávání a stahování dat i nastavení systému z kteréhokoli místa připojeného k sítí internet.
Používaná komprese dat MPEG4
Minimální konfigurace sestavy PC Závisí na typu DVR, informovat se můžete prostřednictvím našeho formuláře

Hlavní menu
»  Hlavní stránka
»  Download
»  Weblinks
»  Ankety
»  TOP 15
»  Demo kamera
Rubriky
Kontakt
Alarm E+M spol. s r. o.
Daroňova 37
Studénka

fax: 556 400 105
telefon: 608 739 968
alarm-emzavináčalarm-em.cz

Podrobnější informace zde
Grafické menu
Hlavní stránka Seznam rubrik Download Weblinks Ankety Top 15
Novinky
08.01.2007:
Nejnovější články

04.12.2006:
Kamerové systémy
V současnosti pro Vás připravujeme ukázku WEB kamerového zabezpečovacího systému, umožňujícího kontrolu zabezpečených prostor, ovládání a řízení prostřednictvím mobilního telefonu.
Anketa
Považujete profesionální zabezpečení majetku za důležité?


Celkem hlasovalo: 12679
Nadpis novéhu ukázkového bloku
Tady se dá napsat cokoli!!!