Alarm E+M spol s r.o.

Bezpečnostní systémy, kompletní elektroinstalace

Alarm E+M Vás chrání, s námi máte klidné spaní

Počet zobrazených článků: 2 (z celkem 2 nalezených)

Kamerové systémyAplikace

Provádíme návrhy a montáže kamerových systémů pro komerční a soukromé potřeby. Venkovní kamery pro kontrolu a střežení, kamery s nočním viděním, vnitřní kamery, popřípadě skryté kamery pro kontrolu a bezpečnost. Zajišťujeme záznam pomocí počítačové sestavy, nebo samostatného digitálního záznamového zařízení. Ze záznamu je k dispozici historie všech kamer. Dle přání a nároků uživatele provádíme zdarma nabídku a cenovou kalkulaci.

Demo kamery on-lineAplikace

Nabízíme možnost sledovat záběry ukázkové bezpečnostní kamery on-line. K úspěšnému testování je potřebné zabezpečit exkluzivitu připojení. Aplikace totiž nabízí funkce ovládání kamery. Proto systém umožňuje připojení jen v případě, že žádné jiné připojení není aktivní. Doba připojení jednoho uživatele je v demo verzi omezena na 5 minut. Po pěti minutách se spojení s kamerou přeruší a budete přesměrováni na úvodní stránku.

Z bezpečnostních důvodů je nutné vždy při spojení zadávat uživatelské jméno a heslo. V demo verzi zadávejte uživatelské jméno kamerademo a heslo kameraheslo.

Demo aplikace bezpečnostní kamera Demo bezpečnostní kamera

| Autor: M. Maléř | Vydáno dne 26. 11. 2006 | 2944 přečtení | Počet komentářů: 25914 | Přidat komentář | Informační e-mailVytisknout článek

Hlavní menu
»  Hlavní stránka
»  Download
»  Weblinks
»  Ankety
»  TOP 15
»  Demo kamera
Rubriky
Kontakt
Alarm E+M spol. s r. o.
Daroňova 37
Studénka

fax: 556 400 105
telefon: 608 739 968
alarm-emzavináčalarm-em.cz

Podrobnější informace zde
Grafické menu
Hlavní stránka Seznam rubrik Download Weblinks Ankety Top 15
Novinky
08.01.2007:
Nejnovější články

04.12.2006:
Kamerové systémy
V současnosti pro Vás připravujeme ukázku WEB kamerového zabezpečovacího systému, umožňujícího kontrolu zabezpečených prostor, ovládání a řízení prostřednictvím mobilního telefonu.
Anketa
Považujete profesionální zabezpečení majetku za důležité?


Celkem hlasovalo: 12679
Nadpis novéhu ukázkového bloku
Tady se dá napsat cokoli!!!